www.fsfu.org.ua

Четвер, 08 06th

Last updateвт., 22 трав. 2018 12pm

    EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianUkrainian

FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017

24 червня успішно завершився «FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017»,

який проходив в два етапи з 22 по 24 червня нинішнього року в особистому та командному заліках. Організацію змагань здійснювали Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Київська міська федерація риболовного спорту. Сучасні риболовні турніри неможливо уявити без спонсорів, в якості яких виступили засоби масової інформації, низка відомих компаній-виробників ехолокаційних пристроїв та човнів. Титульний спонсор – провідний бренд риболовного ринку України – ТМ Flagman.
В четвер, 22 червня поточного року, на риболовні бази, розташовані в селі Страхолісся, що на Київщині, з'їхались спортсмени з понад 10 областей країни, і відразу вийшли на тренування. Гуркіт моторів, та яскраве забарвлення 41 човна привертав увагу місцевих рибалок впродовж дня. Результати тренувань показали, що риба є, але примусити її клювати непросто. Далі – відкриття, збори капітанів команд, на яких обговорювались нові правила і їх особливості. Справа в тому, що тепер у кожного спортсмена має бути екшн-камера для постійної фіксації перебігу змагань і моментів підйому риби на борт. Крім того, кожен човен обладнаний пристроєм GPS, який передає координати на суддівський комп'ютер. Це дозволяє в реальному часі контролювати місце знаходження плавзасобів, фіксувати їх вихід за межі зони лови, тощо.
Наступного дня, 23 червня, спортсмени стартували о 6:30 ранку. І хоч небо дощило, риба активно клювала у всіх учасників. В основному ловились окунь, щука, жерех. Декому пощастило знайти активного судака. Та все ж трофеєм дня виявився метровий сом, який привезла на вимірювання «двійка» з херсонської команди «FINVAL-FAHRENHEIT». 24 червня хмари трохи розвіялись, дощ закінчився, а разом з ним і активне клювання риби. Щоправда, учасники проявили справжній спортивний характер і впіймали залікової риби достатньо, щоб не ніяковіти на зважуванні. Не обійшлось і без пригод. Тернопільській екіпаж застряг на воді внаслідок короткого замикання електроніки двигуна. Дякуючи рибоохороні, її швидким та вмілим діям плавзасіб і екіпаж був негайно доставлений на «базу».
Після вимірювання риби суддівський корпус в повному складі на чолі з головним суддею Олександром Шевченко відправився на підбиття підсумків змагань. Стомлені спортсмени в радісному і хвилюючому очікуванні розійшлися, щоб відпочити перед церемонією нагородження. І от – момент істини! Спочатку були відзначені переможці в номінації «Big Fish» – Дмитро Галаш та В'ячеслав Даценко з команди «FINVAL-FAHRENHEIT», які в першому турі спіймали найбільшу рибу – сома довжиною понад 1 метр.
За підсумками двох етапів змагань місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином:
В особистому заліку:
1 місце – Олександр Вільгуцький, Олег Ривак, команда «Flagman Lviv»;
2 місце – Володимир Лисенко, Віктор Курков, команда «Рибацький рай», Одеська обл.;
3 місце – Андрій Саяпин, Рафик Кафаров, «Дельта Дніпра», Херсонська обл.
У командному заліку:
1 місце – «Дельта Дніпра», Херсонська обл.;
2 місце – «Flagman Lviv»;
3 місце – «Миколаїв 1».
Крім кубків та медалей, спортсмени отримали грошові винагороди, надані титульним спонсором змагань ТМ Flagman.

 

Ви тут: Головна Новини FLAGMAN Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017